Skip to main content Skip to search

Palvelut

business-accounting
Raamatupidamine

Pakume Teie ettevõttele raamatupidamisteenust. Oleme spetsialiseerunud rohkem Eesti ja Soome osaühingute raamatupidamisele, aga võime aidata ka teiste ettevõtlusvormide puhul.

LOE ROHKEM
3663133_Personal_Finance_-_writing_a_cheque_-_ROYALTY_FREE-xlarge_trans_NvBQzQNjv4BqdUepsibdtwHH3CxKc1BkNM2NZgEtjVBIvpF0FdzwMcU
Palgaarvestus

Meil on väga palju kogemusi Eesti ja Soome palgaarvestuses. Aitame Teid palkade ja palgamaksude arvestamisel ning palgaaruannete tegemisel erinevatele Eesti ja Soome asutustele.

Kasutame Eesti palkade jaoks programmi Merit Palk ja Soome palkade jaoks programmi Visma Passeli ning soovi korral saab iga töötaja alati palgalehe.

Soovi korral teeme palga- ja palgamaksude ülekanded.

LOE ROHKEM
iStock_000035693428_Small-1260x840
Müügiarvete tegemine

Eesti müügiarveid teeme programmis Merit Aktiva. Soovi korral teeme Teile ligipääsu programmi ning Te saate seal ise arveid teha ning oma klientidele edastada.

Soome arveid teeme programmis Visma Passeli.

LOE ROHKEM
Satisfied senior businessman showing growing chart at his happy colleagues in modern office
Maksunõustamine

Oleme kursis Eesti ja Soome äriühingute tegevust puudutava seadusandlusega ning aitame Teid meelsasti erinevate maksualaste küsimuste korral.

LOE ROHKEM
pravosudie_1
Juriidiline nõustamine

Meie meeskonnas töötab ka juriidilise kõrgharidusega raamatupidaja ning seetõttu pakume oma klientidele abi lihtsamate juriidiliste küsimuste korral (nt erinevate lepingute koostamisel).

LOE ROHKEM
20151124085408-shutterstock-255339784
Firmade asutamine

Aitame Teid meelsasti ettevõtte asutamisel Eesti ja Soomes.

LOE ROHKEM