Skip to main content Skip to search

Teenused

accounting charts
Raamatupidamine

Pakume Teie ettevõttele raamatupidamisteenust. Oleme spetsialiseerunud rohkem Eesti ja Soome osaühingute raamatupidamisele, aga võime aidata ka teiste ettevõtlusvormide puhul.

LOE ROHKEM
Audit
Auditeerimine

Teeme koostööd Soome ja Eesti audiitoritega ning korraldame Teie ettevõtte aastaaruannete või vahearuannete auditeerimise.

LOE ROHKEM
Accounting computer
Müügiarvete tegemine

Eesti müügiarveid teeme programmis Merit Aktiva. Soovi korral teeme Teile ligipääsu programmi ning Te saate seal ise arveid teha ning oma klientidele edastada.

Soome arveid teeme programmis Visma Passeli.

LOE ROHKEM
accounting meeting
Maksunõustamine

Oleme kursis Eesti ja Soome äriühingute tegevust puudutava seadusandlusega ning aitame Teid meelsasti erinevate maksualaste küsimuste korral.

LOE ROHKEM
tax law legislation
Juriidiline nõustamine

Meie meeskonnas töötab ka juriidilise kõrgharidusega raamatupidaja ning seetõttu pakume oma klientidele abi lihtsamate juriidiliste küsimuste korral (nt erinevate lepingute koostamisel).

LOE ROHKEM
Accounting handshake
Firmade asutamine ja likvideerimine

Aitame Teid meelsasti ettevõtte asutamisel ja likvideerimisel Eestis ja Soomes.

LOE ROHKEM
writing invoices
Palgaarvestus

Meil on väga palju kogemusi Eesti ja Soome palgaarvestuses. Aitame Teid palkade ja palgamaksude arvestamisel ning palgaaruannete tegemisel erinevatele Eesti ja Soome asutustele.

Kasutame Eesti palkade jaoks programmi Merit Palk ja Soome palkade jaoks programmi Visma Passeli ning soovi korral saab iga töötaja alati palgalehe.

Soovi korral teeme palga- ja palgamaksude ülekanded.

LOE ROHKEM